Важельна струбцина BESSEY SG-25HS, 300×140мм

Виробник: Bessey
Модель: SG-25HS

  • 3686.54 грн


Короткі характеристики
Тип рукоятки Важельна з храповиком
Висота зажиму мм (а) 300
Глибина зажиму мм (в) 140
Затискне зусилля 9500 Н
Всі характеристики

Гарантія якості

Швидкий, надійний і потужний затискний пристрій

    Важільні струбцини Original BESSEY відрізняються легкістю, зручністю, стабільністю форми і стійкістю до скручування. І найголовніше: вони ставляться і знімаються в 5 разів швидше традиційних струбцин. Оскільки вони використовують природну силу важеля і вже при невеликих зусиллях швидко розвивають велике фіксуюче зусилля. Більший запас сил завдяки оптимізованому профілю напрямної для рівномірного розподілу затискного зусилля, особливо при використанні повного розчину. Важільна струбцина Original BESSEY добре проявить себе перш за все тоді, коли вам необхідно використовувати багато струбцин з економією часу і відсутністю вібрації. Спробуйте!

Основні переваги:

  1.  Надійний стопорний механізм. Стопорний механізм забезпечує швидкий і стійкий до вібрації натяг. Особливо стійкий до зносу ексцентрик гарантує довгий термін служби. 
  2. Максимальна стабільність затиску. Оптимізована форма профілю дозволяє, економлячи сили, створювати рівномірний тиск особливо при затиску на повну довжину струбцини. Фіксована скоба з формованою опорною пластиною виконана з цільної заготовки з використанням поліпшеної сталі з оцинкуванням, що забезпечує стійкість до високих навантажень і скручування. 
  3. Зубчаста змінна скоба. На ковзної скобі нарізані зуби, вона викована з поліпшеною сталі в кувальному штампі. Для тривалого терміну служби. 
  4. Ергономічні натяжні і послабляючі важелі. Натяжний важіль з порошковим покриттям має особливо ергономічну форму. Облицьований пластмасою послабляючий важіль із захистом проти зісковзування надійно лежить в руці при ослабленні струбцини.

Основні характеристики для моделі SG-HS:

  • Mіцна конструкція 
  • Швидко - в 5 разів швидше за звичайні струбцин 
  • Надійно - стійка до вібрації 
  • Потужно - затискний зусилля до 9500 Н


АРТИКУЛ 
мммммм
SG-25HS
30014030x15
SG-50HS
50014030x15Харакетирстики

Тип рукоятки Важельна з храповиком
Висота зажиму мм (а) 300
Глибина зажиму мм (в) 140
Затискне зусилля 9500 Н
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Важельна струбцина, BESSEY, SG-25HS, 300×140мм