Високоефективна струбцина, велика глибина захоплення, BESSEY SG30T20M, 300×200мм

Виробник: Bessey
Модель: SG30T20M
Наявність: Є в наявності

  • 3431.19 грн


Короткі характеристики
Тип рукоятки Т-подібна
Висота зажиму мм (а) 300
Глибина зажиму мм (в) 200
Затискне зусилля 35000 Н
Всі характеристики

Гарантія якості

Затискне зусилля до 35000 Н

   Дедалі більше затискне зусилля при все більших глибинах захоплення і затискаючих поверхнях. Це вимоги, яким щодня повинні відповідати високоефективні струбцини Original BESSEY. У будівництві із сталевих конструкцій, котлобудуванні, літакобудуванні або кораблебудуванні. А також у важкому будівництві із застосуванням дерев'яних конструкцій при склеюванні деталей або деревообробці. Тобто всюди, де при роботі з масивними або важкими деталями потрібні особливі затискні зусилля і підвищена надійність. Розроблені на основі виправданих себе суцільнометалевих струбцин Original BESSEY, високоефективні струбцини Original BESSEY повністю відповідають всім пропонованим до них вимогам.                     Кожен день по-новому!

Більш швидка робота завдяки оптимальному профілю

Високоефективна струбцина BESSEY SGM розвиває на 20% більше затискного зусилля на оборот гвинта. Своєрідний профіль направляючої надає струбцині велику стійкість для більш швидкої і надійної роботи. Крім того, форма профілю направляючої і рухлива скоба забезпечують кращий контакт з деталлю при високих затискних зусиллях. Високоефективна струбцина BESSEY - це ідеальний інструмент для фіксації деталей, день за днем.

Основні переваги:

  1.  Максимальна стабільність затиску. Оптимізована форма профілю гарантує створення більшого затискного зусилля за більш короткий час при збільшенні стабільності і надійності затиску. Фіксована скоба з формованої опорною пластиною виконана з цільної заготовки з використанням поліпшеної сталі з оцинкуванням, що забезпечує стійкість до високих навантажень і скручування. 
  2. Ковані змінна скоба. U-подібна змінна скоба форми з кованої поліпшеною стали гарантує найвищу надійність за рахунок лінійної передачі зусиль і витримує навіть найвищі навантаження. Ви завжди можете розраховувати на це.
  3. Спеціальна рухома опорна пластина. Жаростійка високоефективна опорна пластина з великою кульовою головкою всередині нахиляється до 35 ° і може бути замінена. Вона володіє надзвичайно довгим терміном служби за рахунок чудових характеристик ковзання і аварійного ходу загартованих і просочених маслом вставок з металокераміки. 
  4. Гвинт поліпшеної якості. Гвинт поліпшеної якості відрізняється стабільністю і стійкістю до зносу. Це значно збільшує термін служби інструменту.

Основні характеристики для моделі SGTM:

  • Затискне зусилля до 8500 Н з моментом затяжки 40 Нм 
  • Довгий термін служби завдяки наявності спеціальної притискної вогнетривкої пластини зі вставкою з металокераміки, нахиляється під кутом до 35 ° 
  • Глибина захоплення 200 мм

АРТИКУЛ
мммммм
SG30T20M
30020030x15
SG60T20M
60020030x15Харакетирстики

Тип рукоятки Т-подібна
Висота зажиму мм (а) 300
Глибина зажиму мм (в) 200
Затискне зусилля 35000 Н
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Високоефективна струбцина, велика глибина захоплення, BESSEY, SG30T20M, 300x200мм