Затиск для пластин BESSEY, PS 130

Новинка
Виробник: Bessey
Модель: PS 130
Наявність: Є в наявності
Артикул: PS 130

  • 0.00 грнГарантія якості

Затиск для пластин. Затискання гладкого плиткового матеріалу великих площ.

Основні переваги:

1. Вакуумний насос з функцією контролю: Кількома рухами насоса створюється необхідний вакуум для максимального затискного зусилля в 1200 Н. Через маркувальне кільце на штоку насоса вакуум може контролюватися в будь-який час, і затискний зусилля докачкой може бути доведено до максимуму.

2. Кнопка відпускання: Простим натисненням на кнопку відпускання вакуум перестає діяти, і плитковий затиск можна швидко зняти.

3. Гвинт швидкої установки: Для швидкого встановлення відстані просто звільніть гвинти і пересуньте вакуумний аспіратор в бажане положення.

4.Міцна конструкція: Прокладені в анодируваному алюмінії суцільносталеві шини BESSEY утримують присоски точно на місці також і при високому затискному зусиллі. Таким чином забезпечується точність виконання роботи.

Основні характеристики:

  • Для затиснення і позиціонування деталей з великою площею, а також важких деталей з гладкою поверхнею, наприклад, зі штучного каменю, кераміки, граніту, Corian®, пластика, листового металу або скла
  • Ручні вакуумні насоси для максимального затискного зусилля і, таким чином, максимального горизонтального затискного зусилля до 1200 Н
  • Маркувальне кільце на важелі насоса для безперервного контролю безперебійного вакууму
  • Практична функція швидкого налаштування необхідного відстані між обома присосками
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Затиск для пластин, BESSEY, PS 130