Викрутка Wera Kraftform Kompakt 50 05056656001

Виробник: Wera
Модель: 05056656001
Наявність: Є в наявності
Артикул: 05056656001
JAN: Vikrutka-Wera-Kraftform-Kompakt-50-05056656001

  • 2197.92 грнГарантія якості

Набір з бітами із 12 предметів, ручка-тримач зі швидкозажимним патроном "Rapidaptor" і багатокомпонентною ручкою Kraftform для легкої та зручної роботи. Утоплений в ручці висувний стержень зі швидкозажимний патроном дозволяє легко працювати з інструментом навіть у тісному просторі, якщо стержень сховано. Підходить для загвинчування в ручному і машинному режимах.

  • Ручка-тримач Kraftform з висувним стержнем.
  • Швидкозажимний патрон Rapidaptor для моментальної зміни насадок.
  • Загартовані до в"язкої твердості біти, для універсального застосування.
  • Набір у міцному футлярі.

817 R

1 × 1/4"×133

 

889/4 R

1 × 1/4""×100


851/1 Z PH

1 × PH 1×25

1 × PH 2×25


855/1 Z PZ

1 × PZ 1×25

1 × PZ 2×25


867/1 Z TORX BO

1 × TX 10×25

1 × TX 15×25

1 × TX 20×25

1 × TX 25×25

1 × TX 30×25

1 × TX 40×25


800/1 Z

1 ×  0.6×4.5×25

1 ×  1.0×5.5×25

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Телескопічна вставка I

Схований у ручці висувний стержень зі швидкозажимним патроном дозволяє легко поводитися з інструментом навіть в умовах обмеженого робочого простору, коли стержень сховано.

Телескопічна вставка II

Простим натисканням на стопорну гільзу можна швидко висунути робочий стержень. Тепер ручку-тримач можна використовувати як повноцінну викрутку.

Телескопічна вставка III

Якщо повторно натиснути на гільзу з чутним на слух і відчутним подоланням опору стопорного механізму, відбувається його розблокування. Висувний стержень можна витягти і використовувати в якості адаптера в машинному режимі або повернути у початкове положення.

Високоякісна ручка-бітотримач

Високоякісна ручка-бітотримач Kraftform Plus для комфортної роботи - тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м"які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Wera виготовляє ручку Kraftform Plus з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м"який матеріал, який має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні, це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.

Зручна форма та швидке перехоплювання

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform Plus береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Для роботи як в вручну, так і з машинним приводом

Набір оснащений швидкозажимним тримачем і насадками для роботи як вручну, так і з машинним приводом.

Універсальний тримач

Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1) і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

Швидка установка та самоблокування

Насадку можна вставити у зажим, не використовуючи втулку. Як тільки насадка опиняється у гвинті, вона самостійно блокується.

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто змістити втулку вперед, при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту та розблокує інструмент. Насадка легко виймається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко виймаються без допоміжного інструменту.

Управління однією рукою

Всі функції швидкозажимного тримача Rapidaptor, такі як установка та виймання насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економніше та зручніше. Ніяких зайвих рухів.

Високоякісні біти

Високоякісні біти, загартовані до в"язкої твердості, для універсального застосування. Шестигранний хвостовик 1/4". Біти підходять для тримачів за стандартом DIN ISO 1173.

TORX BO

Створено для запобігання несанкціонованого відгвинчування спеціального кріплення. Щоб не допустити використання звичайних інструментів TORX, у гвинтах в привідному профілі є виступаюча цапфа. Вона входить у отвір інструментів TORX BO, і спеціальне кріплення можна відкрутити. Такі спеціальні різьбові з"єднання використовуються, наприклад, у багатьох електричних пристроях.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Викрутка, Wera, Kraftform, Kompakt 50, 05056656001