Викрутка Wera Kraftform Kompakt 62 05059297001

Виробник: Wera
Модель: 05059297001
Наявність: Є в наявності
Артикул: 05059297001
JAN: Vikrutka-Wera-Kraftform-Kompakt-62-05059297001

  • 3164.04 грнГарантія якості

Складна сумка для кріплення на поясі з бітами довжиною 89 мм. Набір включає ручку-тримач 816 R зі швидкозажимним патроном Rapidaptor і багатокомпонентною ручкою Kraftform Plus для легкої та зручної роботи. Підходить для загвинчування в ручному і машинному режимах. У наборі 33 предмети.

  • Складна сумка з бітами довжиною 89 мм.
  • Ручка-тримач Kraftform Plus зі швидкозажимним патроном Rapidaptor.
  • Швидкозажимний патрон Rapidaptor для моментальної зміни насадок.
  • Загартовані до в"язкої твердості біти, для універсального застосування.
  • Підходить для загвинчування в ручному і машинному режимах.
  • Сумка сумісна з системою Wera 2go.

816 R

1 × 1/4"×119

867/4 Z TORX BO

1 × TX  8×89

1 × TX 10×89

1 × TX 15×89

1 × TX 20×89

1 × TX 25×89

1 × TX 27×89

1 × TX 30×89

× TX 40×89


851/4 Z PH

1 × PH 1×89

1 × PH 2×89

1 × PH 3×89


855/4 Z PZ

1 × PZ 1×89

1 × PZ 2×89

1 × PZ 3×89

840/4 Z Hex-Plus BO

1 × 2.0×89

1 × 2.5×89

1 × 3.0×89

1 × 4.0×89

1 × 5.0×89

1 × 6.0×89

857/4 Z Spanner

1 ×  4×89

1 ×  6×89

1 ×  8×89

1 × 10×89

875/4 Z TRI-WING

1 × 1×89

1 × 2×89

1 × 3×89

1 × 4×89

871/4 Z TORQ-SET Mplus

1 ×  6×89

1 ×  8×89

1 × 10×89

800/4 Z

1 ×  1.2×6.5×89


Kraftform Kompakt

Чому на робочому місці часто не вистачає потрібного інструменту? А тому що занадто багато інструментів і занадто важка сумка з ними часто ускладнюють вибір перед виходом на роботу. У WERA з"явилось зрозуміле завдання - розробити такий інструмент, який би максимального підходив для різних видів робіт, а також не створював би проблем при транспортуванні для використання на виїзді. Рішенням стали інструменти Kraftform Kompakt. Ручка-тримач, з якою можна використовувати робочі насадки з різними профілями. Інструменти компактно розміщені і захищені від забруднень у легкій та міцній текстильній сумці.


Работа на місці та на виїзді

Часто доводиться використовувати свій інструмент на місці або брати з собою для роботи на виїзді. Так само часто вже тільки в ході роботи стає ясно, в якому режимі - ручному або машинному - доведеться працювати. З інструментами Kraftform Kompakt ви будете мати один набір, розрахований на обидва режими загвинчування. Крім цього набори розміщені в поясних сумках, в яких інструменти захищені від забруднень, зручно розташовані для швидкого пошуку, що робить практичним їх транспортування і використання.

 style=

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

 style=

Високоякісна ручка-бітотримач

Високоякісна ручка-бітотримач Kraftform Plus для комфортної роботи - тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м"які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Wera виготовляє ручку Kraftform Plus з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м"який матеріал, який має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні, це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.

 style=

Зручна форма та швидке перехоплювання

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform Plus береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

 style=

Для роботи як в вручну, так і з машинним приводом

Набір оснащений ручкою Kraftform Plus, швидкозажимним тримачем і насадками для роботи як вручну, так і з машинним приводом.

 style=

Універсальний тримач

Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Сильний постійний магніт тримає біти мертвою хваткою. Підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1) і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

 style=

Швидка установка та самоблокування

Насадку можна вставити у зажим, не використовуючи втулку. Як тільки насадка опиняється у гвинті, вона самостійно блокується.

 style=

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто змістити втулку вперед, при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту та розблокує інструмент. Насадка легко виймається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко виймаються без допоміжного інструменту.

 style=

Управління однією рукою

Всі функції швидкозажимного тримача Rapidaptor, такі як установка та виймання насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економніше та зручніше. Ніяких зайвих рухів.

 style=

Високоякісні біти

Високоякісні біти для глибоко розташованих гвинтів, загартовані до в"язкої твердості, для універсального застосування. Шестигранний хвостовик 1/4", підходять для тримачів по стандарту DIN ISO 1173-F 6,3.

 style=

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником полягає в тому, що цей профіль швидко округляється. Причина цього пов"язана з дією гострих граней інструменту на внутрішню поверхню головки гвинта. Процес поступового зносу в результаті призводить до скруглення профілю. Інструменти Wera Hex-Plus володіють збільшеною поверхнею контакту з головкою гвинта. Тим самим зменшується концентрація напруги, а, відтак, деформація гвинта. Одночасно можна підвищити передачу моменту сили до 20%.

 style=

TORX BO

Створено для запобігання несанкціонованого відгвинчування спеціального кріплення. Щоб не допустити використання звичайних інструментів TORX, у гвинтах в привідному профілі є виступаюча цапфа. Вона входить у отвір інструментів TORX BO, і спеціальне кріплення можна відкрутити. Такі спеціальні різьбові з"єднання використовуються, наприклад, у багатьох електричних пристроях.

 style=

TRI-WING

Кріплення системи TRI-WING знаходить своє застосування переважно в авіабудуванні і виробництві побутової техніки (конкретно, наприклад, в кріпленні струмопровідних деталей). Профіль у формі трьох асиметрично розташованих променів у голівці гвинта не дозволяє використовувати ніякий інший інструмент, окрім оригінального. Високоточне виконання малюнка профілю в інструментах марки Wera гарантує надійність посадки накінечника біти у голівці гвинта. Робочі кінці виготовляються зі спеціального матеріалу. Застосування на заводі Wera ноу-хау в області гартування металів забезпечує інструментам великий термін служби.

 style=

TORQ-SET Mplus

Розроблений фахівцями Wera профіль Mplus відрізняється від профілю TORQ-SET звичайних інструментів більш зміцненими гранями. За рахунок цього забезпечується значно вищий момент сили на руйнування і багаторазово збільшується термін служби інструментів Wera з профілем TORQ-SET Mplus.

Зберігання і транспортування

Зберігання і транспортування у міцній поясній сумці з можливістю кріплення на поясі. Завдяки цьому інструмент завжди під рукою. Сумка сумісна із системою Wera 2go.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Викрутка, Wera, Kraftform, Kompakt 62, 05059297001