Викрутка з сумкою, Wera Kraftform Kompakt 25 05051024001

Виробник: Wera
Модель: 05051024001-03
Артикул: 05051024001

  • 1944.68 грнГарантія якості

Компактні інструменти Wera підходять одночасно для загвинчування як в ручному, так і в машинному режимах. Система "Одна ручка - багато насадок", компактної конструкції з бітами різних профілів, розміщена у зручній сумці, робить використання набору мобільним і гнучким. Підходить для насадок з шестигранником 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і E 6,3 (ISO 1173) і з типами хвостовиків Wera 1 і 4. З перехідником, висувним стержнем, патроном Rapidaptor. Багатокомпонентна ручка Kraftform Plus із захистом від перекочування, для особливо ергономічного загвинчування. Вбудований магазин для зберігання бітів. Даний набір заміняє шість викруток і знижує до мінімуму необхідний комплект. Схований в ручці висувний стержень зі швидкозажимним патроном дозволяє легко працювати інструментом навіть у тісному просторі, якщо стержень сховано. Робочий стержень легко висувається простим натисканням на стопорне кільце. Після цього ручку-тримач можна використовувати як повноцінну викрутку. Висувний стержень можна витягнути і використовувати у якості адаптера з машинним приводом або повернути в початкове положення. Набір у практичній поясній сумці.

  • Ручка-тримач Kraftform Plus з висувним стержнем зі швидкозажимним патроном Rapidaptor.
  • Ручка Kraftform Plus багатокомпонентна, із захистом від перекочування і вбудованим магазином.
  • Загартовані до в"язкої твердості біти, для універсального застосування.
  • Захований в ручці висувний стержень.
  • Набір у міцній сумці.

 

889/4 R

1 × 1/4""×100


851/1 Z PH

1 × PH 1×25

1 × PH 2×25

1 × PH 3×25


800/1 Z

1 ×  0.6×4.5×25

1 ×  1.0×5.5×25

1 ×  1.2×6.5×25

Система "Одна ручка - багато насадок"

Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.

Висувний стержень, вбудований магазин для насадок, технологія Rapidaptor

Kraftform Kompakt 25: захована в ручці телескопічна вставка (яку можна використовувати як тримач для шуруповерта) і вбудований магазин для насадок. Система Rapidaptor гарантує миттєву зміну насадки, а також хорошу поведінку муфти вільного ходу при машинному використанні.

Телескопічна вставка I

Схований у ручці висувний стержень зі швидкозажимним патроном дозволяє легко працювати інструментом навіть в умовах обмеженого робочого простору, коли стержень сховано.

Телескопічна вставка II

Простим натисканням на стопорну гільзу можна швидко висунути робочий стержень. Тепер ручку-тримач можна використовувати як повноцінну викрутку.

Телескопічна вставка III

Якщо повторно натиснути на гільзу з чутним на слух і відчутним подоланням опору стопорного механізму, відбувається його розблокування. Висувний стержень можна витягнути і використовувати в якості адаптера в машинному режимі або повернути у початкове положення.

Зручна форма та швидке перехоплювання

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів та пухирів. У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.

Для роботи як в вручну, так і з машинним приводом

Набір оснащений швидкозажимним тримачем і насадками для роботи як вручну, так і з машинним приводом.

Універсальний тримач

Швидкозажимний патрон Rapidaptor забезпечує моментальну зміну біт без допоміжного інструменту. Підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1) і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

Швидка установка та самоблокування

Насадку можна вставити у зажим, не використовуючи втулку. Як тільки насадка опиняється у гвинті, вона самостійно блокується.

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто змістити втулку вперед, при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту та розблокує інструмент. Насадка легко виймається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко виймаються без допоміжного інструменту.

Управління однією рукою

Всі функції швидкозажимного тримача Rapidaptor, такі як установка та виймання насадки, можуть бути виконані однією рукою. Це швидше, економніше та зручніше. Ніяких зайвих рухів.

Високоякісні біти

Високоякісні біти, загартовані до в"язкої твердості, для універсального застосування. Шестигранний хвостовик 1/4". Біти підходять для тримачів за стандартом DIN ISO 1173.
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Викрутка, з сумкою, Wera, Kraftform, Kompakt 25, 05051024001