Набір гайкових ключів з тріскачкою, Wera Joker 05073290001 (4шт)

Знижка: 140.56 грн
Виробник: Wera
Модель: 05073290001

  • 2811.28 грн2670.72 грнГарантія якості

Набір високоякісних комбінованих гайкових ключів з кільцевою тріскачкою фірми Wera.


JOKER


1x10x159

1x13x177

1x17x224

1x19x246


1x290х100


Все, що повинен робити гайковий ключ, і навіть багато більше. Швидше, краще, красивіше. Прямо-таки справжній Joker. Нове покоління комбінованих гайкових ключів з тріскачкою для шестигранних гвинтів і гайок. З фіксуючою функцією за допомогою металевої пластини в ріжкової частини, яка знижує ризик втратити гвинт або гайку. Змінна металева пластина в ріжкової частини своїми надтвердими зубцями фіксує гвинти і гайки і знижує ризик їх зісковзування. Наявний упор може запобігти зісковзування ключа вниз з головки гвинта і дозволяє прикласти більше зусилля. Форма подвійного шестикутника забезпечує щільний обхват гвинта або гайки і тим самим знижує ризик зісковзування. Кут повернення всього 30 ° в ріжкової частини виключає втрату часу на перекидання ключа при закручуванні. Конструкція тріскачки в накидній частині ключа з надзвичайно тонким механізмом зачеплення на 80 зубців для гнучкої роботи навіть в тісному просторі. Спеціальна форма кованого ключа забезпечує передачу великих моментів сили та високий опір на вигин. Виготовлений з високоміцної хромомолібденової сталі з нікельхромове покриттям для відмінною захисту від корозії. З індикаторами інструментів "Take it easy": кольорове маркування розміру.

Беззаперечні переваги гайкових ключів WERA JOKER:


Якщо вже ключ, так joker! Конструкція тріскачки в накидній частині ключа з надзвичайно тонким механізмом зачеплення на 80 зубців для свободи дій навіть в тісному просторі.


Ідентифікатори інструментів "Take it easy" фірми Wera. Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим маркуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-образні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-образні ключі, викруткові головки Zyklop).


Практична функція утримання. За допомогою функції утримання Joker можна прямо і надійно підводити болти і гайки до місця установки. Потім швидко і надійно «наживляти» їх на різьбу. В результаті ефективно запобігає падіння болтів або гайок. Тепер не потрібно витрачати час на їх пошук.


Кінцевий упор для швидкого закручування. Знову і знову насаджувати ключ, постійно поправляти, дозувати зусилля, щоб не допустити ушкоджень? Вчорашній день. Сьогодні Joker з кінцевим упором попереджає зісковзування головки болта. Це спрощує багато операцій. І ще: при закручуванні можна прикладати більше зусилля.


Надійний інструмент з ефектом анти-зісковзування. Розумна геометрія подвійного шестикутника Joker забезпечує геометричне замикання з болтом або гайкою. А змінна, загартована металева пластина в зіві Joker врізається дуже міцними зубцями в болт. Все це попереджає неприємне зісковзування навіть при великих моменти затягування.


Найменший серед аналогів кут Повернення. Замість 60 ° Joker тепер має кут повернення всього 30 ° і механіку подвійного шестикутника. Завдяки цьому, а також своїм прямим голівці, Joker позбавляє вас від зайвих поворотів ключа. За допомогою Joker тепер можна вигвинчувати, законтргаювати і затягувати болти і гайки в ситуаціях, коли безпорадні звичайні інструменти. Комбінація упору і малих обертальних кутів забезпечує ефективну роботу в тому числі на трубних фітингах.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Набір гайкових ключів з кільцевою тріскачкою, Wera Joker, 05073290001