Інформація по доставці

Наш інтернет магазин надає БЕЗКОШТОВНУ доставку.

Умови безкоштовної доставки:

Сума замовлення повинна бути більшою 5000 грн, під безкоштовну доставку не попадають акційні товари та товари на які надано додаткову знижку. Ми надаємо безкоштовну доставку, проте ми не оплачуємо додаткові послуги перевізників, наприклад послугу за повернення коштів оператором Нова Пошта.

Для мешканців України:

Відправлення замовлень здійснюємо кожного дня до 16.00 , вибраним Вами перевізником. У більшості випадків замовлення можна отримати наступного дня. Перед здійсненням покупки бажаний телефонний контакт для уточнення даних по товару, його вигляду чи комплектації. У нас можливі всі форми розрахунку - готівковий, безготівковий, безготівковий з ПДВ (Юридичні особи).

Для мешканців м. Львів:

Замовлення можна отримати самостійно з нашого офісу-виставки с.Оброшино вул. Грушевського 21,

Львів вул. Городоцька 174. (на час бойових дій по узгодженню)

Для мешканців м.Київ:

Замовлення можна отримати самостійно з нашого офісу-виставки (тимчасово призупинено, можливе погодження безкоштовної доставки).

При отриманні товару перевізником:

Обов'язково перевіряйте зовнішній вигляд упаковки та товару, в присутності працівника служби, на стан пошкодження та комплектацію. У випадку пошкодження або втрати частини замовлення, або виникненні непорозумінь при отриманні товару, завжди повідомляйте нас. Для нас клієнт буде завжди в пріорітеті і ми постараємось швидко вирішити будь-яку ситуацію.