Проставка для станочного зажима BESSEY BASO, 80мм

Виробник: Bessey
Модель: BASO
Наявність: Є в наявності
Артикул: BASO

  • 3679.51 грнГарантія якості

Основні переваги:

  1. Корпус і притискні важелі з поліпшеної високоякісної сталі: Затискачі BAS за розмірами майже на 30% менше, ніж аналогічні пристрої від інших виробників, але при цьому вони забезпечують таке ж високе фіксуюче зусилля. Завдяки самогальмуючій спіральній передачі на затискну поверхню вертикально може діяти зусилля до 16000 Н.
  2. Варіанти притискних важелів з відмінною ізоляцією: Для дбайливої фіксації деталі з оптимальним розподілом зусиль короткий і довгий притискної важіль в моделях BAS забезпечені нахиляються притискним черевиком з алюмінію. Затиск BSP з гострим притискним важелем забезпечує найкращі умови для кутовий фіксації деталі. Спеціальна ізоляція з поліаміду захищає внутрішню поверхню від забруднень.
  3. Отвір для кріплення затиску: розрізне або наскрізне: Моделі з розрізним отвором можна кріпити і знімати швидше. У моделях з наскрізним отвором гвинт, пазовий сухар і затиск з'єднані в одне ціле. Установка і зняття всіх зажимів BAS відбувається дуже просто - за допомогою Т-подібного ключа BASKN, забезпеченого шестигранником і сферичної головкою.
  4. Компактність і універсальність: Всі моделі цих затискних пристроїв відрізняються малої габаритної висотою і невеликими розмірами підстави. Висоту затискається деталі можна збільшувати з кроком 80 мм, використовуючи додаткові проставки BASO виробництва BESSEY. При використанні декількох проставок слід звертати увагу на точне розташування затискаючої деталі.

Основні характеристики:

  • Збільшення розміру на 80 мм
  • Можна кріпити одну на іншу
  • Кріпильний отвір розрізний + гвинт з циліндричною головкою
  • Підходить для всіх затискних пристроїв BESSEY BAS
Артикул

Висота

затиску

Кріпильне

отвір з різьбою

Для гвинта

DIN 912

мм

BASO
80M10
M10 / M12Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Проставка для станочного зажима, BESSEY, BASO, 80мм