Настільний зажим з важільною рукояткою BESSEY, BS4N, 200×120мм

Виробник: Bessey
Модель: BS4N
Наявність: Є в наявності
Артикул: BS4N

  • 6880.35 грнГарантія якості

Основні переваги:

  1. Корпус і притискні важелі з поліпшеною високоякісної сталі: Затискачі BAS за розмірами майже на 30% менше, ніж аналогічні пристрої від інших виробників, але при цьому вони забезпечують таку ж високу фіксуючу силу зусилля. Завдяки самогальмуючій спіральної передачі на затискну поверхню вертикально може діяти зусилля до 16000 Н.
  2. Варіанти притискних важелів з відмінною ізоляцією: Для дбайливої фіксації деталі з оптимальним розподілом зусиль короткий і довгий притискний важіль в моделях BAS забезпечені нахиляються притискним черевиком з алюмінію. Затиск BSP з гострим притискним важелем забезпечує найкращі умови для кутовий фіксації деталі. Спеціальна ізоляція з поліаміду захищає внутрішню поверхню від забруднень.
  3. Отвір для кріплення затиску: розрізне або наскрізне: Моделі з розрізним отвором можна кріпити і знімати швидше. У моделях з наскрізним отвором гвинт, пазовий сухар і затиск з'єднані в одне ціле. Установка і зняття всіх зажимів BAS відбувається дуже просто - за допомогою Т-подібного ключа BASKN, забезпеченого шестигранником і сферичної головкою.
  4. Компактність і універсальність: Всі моделі цих затискних пристроїв відрізняються малою габаритною висотою і невеликими розмірами підстави. Висоту затискається деталі можна збільшувати з кроком 80 мм, використовуючи додаткові проставки BASO виробництва BESSEY. При використанні декількох проставок слід звертати увагу на точне розташування затискної деталі.

Основні характеристики:

  • Затискне зусилля до 10000 Н
  • Повертається і плавно регулюється по висоті
  • Для свердлильних і легких фрезерних робіт
  • Підйомний механізм для швидкої фіксації і розблокування.
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Настільний зажим з важільною рукояткою, BESSEY, BS4N, 200×120мм