Викруткова головка Zyklop 8767 A HF TORX® з приводом 1/4", з фіксуючою функцією, 05003361001, TX9×28.0мм

Виробник: Wera
Модель: 05003361001
Наявність: Є в наявності
Артикул: 05003361001

  • 180.57 грнГарантія якості

 

Викруткова головка з приводом 1/4" і фіксуючою функцією для особливо комфортної роботи з мінімальним ризиком втратити гвинт до початку загвинчування. Індикатори інструментів "Take it easy" з кольоровим маркуванням розміру - для простого і швидкого відбору потрібного інструменту.

  • Головка (без удару/non impact) для використання в ручному або машинному режимі
  • Функція яка фіксує для надійного утримання гвинта на інструменті
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Колірне кодування розмірів
  • Накатка в тильній частині для кращого контакту з пальцями
  • Хромованадієва сталь, матова хромована поверхню

 style=

Викруткові головки з фіксуючою функцією для гвинтів TORX®

Інструменти TORX® HF, розроблені фахівцями Wera, відрізняються поліпшеною геометрією вихідного профілю TORX®. За рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструменту і профілем головки гвинта, гвинти TORX® по специфікації Acument Intellectual Properties надійно утримуються на інструменті! Це особливо допомагає при роботі в важкодоступному місці, куди для підтримки гвинта не поміщається друга рука.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібн ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).

Насадні інструменти з ручним і машинним приводом

Нові т.зв. насадки для ручного та машинного застосування, можна використовувати як вручну, так і з машиною (але не з ударним інструментом). Всього один асортимент насадних інструментів підійде для будь-яких завдань.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.