Про нас

Про нас:

Наш  магазин  GRN-TOOLS  існує  більше  10  років  і  займається  продажем  професійного  інструменту  преміум  сегменту,  щоб  задовільнити  найвищі  вимоги професіоналів. Ми являємось офіційним диллером представлених на наших сторінках брендів, ми працюємо прозоро по всіх методах оплати як готівкових так і безготівкових з ПДВ Основний спектр складають ручні інструменти , техніка для вимірювання та допоміжне обладнання  в  деревообробці.  Але ми не стоїмо на місці і постійно шукаємо нові ідеї та нові рішення,  креативні підходи ,  удосконалюємо обслуговування клієнтів.  З  метою кращого обслуговування  клієнтів  ми  запустили кілька років назад наш інтернет магазин Grn-tools.com.ua щоб наша продукція стала доступною фахівцям по всій країні. 

Для  співпраці та партнерства з іншими компаніями ми залучаємо  торгових представників  в інших  регіонах , пропонуємо  гуртові  ціни та комплексний підхід, допомогу в організації торгівлі, демо покази та навчання. Практично все з продукції ми перевіряємо та тестуємо , щоб запевнити клієнту реальний результат а не сухі  цифри,  подані у  брошурах. Наш принцип не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед , розширяти коло діяльності, і пропонувати найкращі рішення  у відповідних галузях. 

Ми збираємо  завдання  які  стоять  перед  будівельниками і  генеруємо для  них  рішення. Ми не продаємо інструмент  ми продаємо найдосконаліші речі для швидкого вирішення проблеми яка постійно виникає з неякісним приладдям, ми економимо користувачам їх власний дорогоцінний час, а час в сучасному світі нещо інше як гроші. Швидкість в роботі це коротший термін виконання проекту, це перевага над конкурентом, це бонус і гордість в очах перед замовником.

Ми тепер доступніші:

Наші фірмові офіси-виставки тепер можна відвідати як у м. Львів так і в м. Київ. Під час візиту Ви отримаєте професійну консультацію щодо інструменту, зможете затвердити свій вибір оглянувши його "в живу" та переконатись що саме цей інструмент підійде Вам.

Львів  вул. Городоцька 174

 

ФОТО НАШОГО ВІДДІЛЕННЯ У м.ЛЬВОВІ


ФОТО НАШОГО ВІДДІЛЕННЯ У м.КИЇВ

Чому ми вважаємось кращим профільним магазином:

 •  - офіційна гарантія на товари які ми продаємо;
 •  - ми розуміємось на тому інструменті який продаємо;
 •  - ми розуміємось де і як саме використовувати інструмент який ми продаємо;
 •  - ми не є інтернет оболонка, ми є постачальником інструменту із власним складом інструменту та виставковими залами (м. Львів , м. Київ)
 •  - кожен наш бренд і його продукція є кращими відібраними серед десятків інших подібних йому;
 •  - практично всі наші бренди є виробником продукції а не просто торговою маркою;
 •  - у більшості наших брендів є речі зі своїми особливостями аналогів яким деколи просто не існує!


Крім того у нас як магазину є послуги для полегшення співпраці та покращення комфорту при складанні замовлень та обслуговування клієнтів:

 •  - фахові консультації з живою людиною а не розмови з автовідповідачем 
 •  - послуга швидкого замовлення , достатньо ввести тільки номер мобільного телефону
 •  - оперативне щоденне відвантаження товару через перевізників, або самовивіз із наших представництв
 •  - гарантія на інструменти передбачена виробником
 •  - гарантія повернення товару, обміну, чи повернення коштів* (згідно чинного законодавства України)


З пов. команда GRN-TOOLS