Набір викруткових головок TORX з функцією фіксації Wera Zyklop 8767 B TORX HF 1, привід 3/8", 05003185001

Виробник: Wera
Модель: 05003185001
Наявність: Є в наявності
Артикул: 05003185001
JAN: 05003185001

  • 1866.32 грнГарантія якості

  

Викруткові головки з приводом 3/8" і фіксуючою функцією для особливо комфортної роботи з мінімальним ризикомвтратити гвинт до початку загвинчування. Індикатори інструментів "Take it easy" з кольоровим маркуваннямрозміру - для простого і швидкого відбору потрібного інструменту.
  • Викруткові головки з фіксуючою функцією для гвинтів TORX®
  • Функція яка фіксує для надійного утримання гвинта на інструменті
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування розмірів
  • Накатка в тильній частині головки для кращого контакту з пальцями
  • Хром-ванадіева сталь, матова хромована поверхня 

 style=                                           

8767 B HF: 1 x TX 25x107.0; 1 x TX 27x107.0; 1 x TX 30x107.0; 1 x TX 40x107.0; 1 x TX 45x100.0; 1 x TX 50x100.0

 style=

Викруткові головки з фіксуючою функцією для гвинтів TORX®

Інструменти TORX® HF, розроблені фахівцями Wera, відрізняються поліпшеною геометрією вихідного профілюTORX®. За рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструменту іпрофілем головки гвинта, гвинти TORX® по специфікації Acument Intellectual Properties надійно утримуються наінструменті! Це особливо допомагає при роботі в важкодоступному місці, куди для підтримки гвинта непоміщається друга рука.  

Ми не хотіли зупинятися тільки на поліпшенні тріскачок, тому так само активно взялися за аксесуари длятріскачок. У підсумку наші клієнти можуть отримати подовжувачі з муфтою вільного ходу і системою Flexible-Lockдля впевненого і швидкого загвинчування. Ми повністю змінили концепцію насадок. Нам хотілося виключити для клієнта вибір між двома різними серіями насадок - для використання в ручному і машинному режимі. І ще: михотіли кардинально полегшити процес визначення потрібного розміру насадки. Ми також вирішували для себетехнічну задачу: як з викруток і біт поширити фіксуючу функцію на насадки для тріскачок. І це у нас вийшло.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого виборупотрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головкиZyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).  

Насадні інструменти з ручним і машинним приводом

Нові так звані насадки для ручного та машинного застосування, можна використовувати як вручну, так і з машиною(але не з ударним інструментом). Всього один асортимент насадних інструментів підійде для будь-яких завдань. 

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Набір викруткових головок, TORX, з функцією фіксації, Wera, Zyklop, Belt B 3 TORX HF, привід 3/8", 05003972001