Викруткова головка 8767 A TORX®, Zyklop з приводом 1/4", TX10×28.0 мм, 05003390001

Новинка
Виробник: Wera
Модель: 05003390001
Наявність: 1
Артикул: 05003390001

  • 0.0 грнГарантія якості

  

Для ручної та машинної роботи (не з ударним інструментом), з канавкою для кулькового фіксатора, з рискою на задньому краї для кращого контакту з пальцями, Хром-ванадієвий сплав. Викрутки головки з перевагами біт, виготовлених за технологією Wera. З колірним кодуванням для швидкого знаходження потрібної головки.

Викруткові головки з фіксуючою функцією для гвинтів TORX®

Інструменти TORX® HF, розроблені фахівцями Wera, відрізняються поліпшеною геометрією вихідного профілю TORX®. За рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструменту і профілем головки гвинта, гвинти TORX® по специфікації Acument Intellectual Properties надійно утримуються на інструменті! Це особливо допомагає при роботі в важкодоступному місці, куди для підтримки гвинта не поміщається друга рука.

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Ідентифікатори інструментів Take it easy з колірним кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).

Насадні інструменти з ручним і машинним приводом

Нові т.зв. насадки для ручного та машинного застосування, можна використовувати як вручну, так і з машиною (але не з ударним інструментом). Всього один асортимент насадних інструментів підійде для будь-яких завдань.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів